OYUNLAR

Happy Jelly

Tüm dünyada çok sevilen eşleme oyunlarının en eğlencelisi Happy Jelly karşında!

Birbirinden farklı yüzlerce bölümde tek yapman gereken aynı renkteki jöleleri patlatmak ve sana verilen hedefleri toplamak. Bazen sana verilen hamle sayısıyla bazen de zamanla yarışman gerekiyor! Sana verilen hamle veya süre bitmeden oyunu tamamlamalısın.

Dikkatli ol ve hamlelerini akıllıca kullan, yoksa bölümü en baştan oynamak zorunda kalabilirsin!

Kelime Tatlısı

En Tatlı Kelime Oyunu

En tatlı en eğlenceli kelime yarışması Kelime Tatlısı'nı oynamaya hazır mısın? 300'den fazla bölümün 1000'den fazla kelimenin olduğu birbirinden eğlenceli bulmacalar seni bekliyor.

Oyunda sana karışık harfler veriliyor. Bu harflerden oluşan doğru kelimeleri kutulara yerleştirmen gerekiyor. Cevapta olmayan ama anlamlı kelimeler ise sana ekstra özellik olarak geri geliyor. Ne kadar çok kelime bulursan o kadar hızlı ilerlersin.

Sorupanda

Yepyeni Bir Bilgi Yarışması

Sorupanda'da arkadaşlarınla ve tüm Türkiye ile bilgini yarıştırmaya hazır mısın? Seviyeni yükselt, kategorileri aç, öğren, geliş, yarış. 10.000'lerce soru ile birlikte Bilgi Fırtınasına hazır mısın?

Genel Kültür, Coğrafya, Tarih, Sinema, Matematik, Edebiyat, Spor, Müzik ve Bilim gibi birbirinden farklı kategorilerde yarış, meydan oku, turnuvaya katıl. İçerisinde 3 farklı oyun tarzı bulunuyor. İsteğine göre seç, oyna, bilgini geliştir.

Sinaptik

Zihninizin Yeni Dostu!

Sinaptik, Moralabs tarafından geliştirilen kişisel performans odaklı bir beyin egzersiz oyunudur.

Zorlu ve eğlenceli oyunlar ve egzersizlerle kullanıcıların zihinsel yetilerini geliştirmek için yenilikçi bir yapı ile tasarlanmıştır. 5 farklı fonksiyon alanında beyninizi zinde tutacak oyun setlerinden oluşmaktadır.

Bu egzersiz oyun setleri HAFIZA, DİKKAT, HIZ, ESNEKLİK VE PROBLEM ÇÖZME'ye dayalı zihinsel yetilerinizi geliştirmek üzere kurgulanmıştır. Sinaptik bu 5 kategori altında Vitamini Kabuğunda, Yıl 3015, Vikingler, Maya Şifresi, Hınzır Köstebek, Ninja Avı, Kayıp Liman, Kutup Kargosu, Keşif Masası, Hızlı ve Romalı adlı 10 oyundan oluşmaktadır.

Okey Türk

Yepyeni grafikleri , yeni oyun içi özellikleri ve eğlenceli oynayışıyla Okey Türk dünyasına sen de hemen katıl! Topkapı Sarayı , Kapadokya , Efes gibi Türkiye’ye özel odalarda oyna , Hemen Oyna seçeneği ile saniyeler içinde oyuna başla ve oynadıkça kazancını katla!

*******************************
HEMEN OYNA: Tek bir dokunuşla odalara gir ve oyuna başla.
TÜRKİYE’YE ÖZEL TURİSTİK ODALAR: Seviyelerine göre birbirinden farklı ve eğlenceli Türkiye’nin turistik bögelerinde okey keyfini yaşa!
ÇARKIFELEK: Günlük olarak hediyeler kazan , çevirdikçe kazancını katla!
LİDERLER: Okey Türk’teki başarını herkes görsün istiyorsan Günlük,Haftalık ve Arkadaşların arasındaki en iyiler listesindeki yerini al!
SOHBET: İster arkadaşlarınla ücretsiz sohbet et, ister yepyeni insanlarla tanış!
3D DENEYİM : 3 boyutlu oyun içi grafikler ve animasyonlu taş hareketleri
*****************************

Maxi Slot

Osmanlı Saraylarından, Mısır Piramitlerine, İstanbul Sokaklarından, Binbir Gece Masallarına, eğlenceli ve birbirinden farklı slot temalarını keşfet. Maksimum eğlence ve altın kazanma Maxi Slot’da! Online turnuvalarda rakiplere karşı mücadele et, Jackpot’u kazanan sen ol!

Özellikler:
•100% ÜCRETSİZ Slot makinaları
•Diğer Slot oyunlarından daha fazla kazanama şansı
•BEDAVA Spin, Wild ve Bonus’lar
•Gerçek zamanlı online turnuvalar
•100% Türkçe içerik ve Türkiye’ye özel Slot makinaları

Eğlenceli ve Orijinal Temalı Slot Makinalarında Şansını Dene:
•Osmanlı’nın Muhteşem Hazinelerini Keşfet!
•İstanbul Sokaklarında Bir Macera Seni Bekliyor!
•Mısır’ın Gizemli Piramitlerinde Keşfe Çık!
•Binbir Gece Masallarının Büyülü Diyarlarında Altın Kazan!
•Klasik Vegas Slot’u Sevenlere Özel Yeni Slot’lar!

Tavla Beni

Bağımlılık yaratan Tavla'ya yeni bir soluk. Artık tavlayı hem cepten hem tabletten hem de internetten gerçek kişilerle oynayabilirsin.

Tavlanı hem kişiselleştirebileceksin, hem de değişik ülkelerle tavla oynayabileceksin.
İstersen Facebook ile bağlan, istersen Misafir olarak giriş yap. Online olarak arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla oynayabileceksin. Kendi odalarını yaratarak misafirlerini bekleyebilirsin ya da açılmış odalara katılabilirsin.